Home Budowa Nowoczesna oferta firmy Fintecnic – okna, żaluzje, rolety, bramy i moskitiery

Nowoczesna oferta firmy Fintecnic – okna, żaluzje, rolety, bramy i moskitiery

by Teresa
0 comment

Znakomity producent okien aluminiowych i drewnianych przyzwyczaił nas już, iż po najlepsze systemy okien i rolet powinniśmy udać się do Łodzi. Tylko tam najlepsze okna drewniane Łódź lub systemy drzwi przesuwnych będziemy mogli zamówić do naszego domu jednorodzinnego lub mieszkania w centrum miejskiej aglomeracji. Marka Fintecnic to nie tylko najlepsze jakościowo wykonanie okien aluminiowych i drewnianych, lecz także doradztwo na najwyższym poziomie – w końcu zespół ekspertów zdobywał wiedzę i doświadczenie przez całą dekadę.

Łódzki Fintecnic to nie tylko oferta handlowa, to także nowoczesna produkcja okiennych profili aluminiowych

Fintecnic posiada własny park maszynowy, dzięki któremu firma jest w stanie dotrzymać kroku najbardziej nawet wymagającym projektom zgłoszonym przez klienta. Wszystko to, co może znaleźć się na stole projektowym, jest w stanie zaistnieć potem w formie produktu testowego. Dzięki temu zespół Fintecnic wie, czym powinny charakteryzować się najlepsze okna aluminiowe Łódź.

Profile aluminiowe są coraz bardziej popularne nie tylko w budynkach użyteczności publicznej, lecz także w budownictwie mieszkalnym. Są nie tylko trwalsze niż wcześniej popularne plastikowe okładziny okienne, lecz przede wszystkim lekkie i odporne na warunki atmosferyczne. Surowiec aluminiowy swobodnie daje się formować w trakcie produkcji, dlatego też systemy takie jak Superial, MB70 można zastosować do okien dwu (MB45) lub trzyszybowych, przy jednoczesnym zapewnieniu bardzo wysokiej izolacji termicznej pomieszczeń.

Okna aluminiowe Łódź spotkać też można wewnątrz budynków, aluminium bowiem mimo pewnej surowości nadaje także wnętrzom elegancji i minimalizmu. Mowa tu systemie Econoline, który łódzki producent oferuje bez niepotrzebnych w tych warunkach uszczelek termicznych.

Stolarka okienna tylko od Fintecnic, czyli okna drewniane Łódź

Pomimo zapoczątkowanej we wczesnych latach 90-tych mody na okna produkowane z PCV, stolarka drewniana wraca w wielkim stylu. A to dzięki większej świadomości co do szkodliwości niektórych produktów i niesłabnącej chęci prowadzenia zdrowego stylu życia wśród przedmiotów, elementów architektonicznych wykonanych w zgodzie z naturą. Okna drewniane Łódź to nie tylko najlepsze wykonanie, lecz także sięgniecie do skarbnicy klasycznych wzorców.

Oprócz tego, że profile drewniane od Fintecnic są w modnej stylistyce retro, to niosą ze sobą efekt oddziaływania nowoczesnych technologii. Na przykład, systemy IV68 lub Naturo 76 wykonane są z pieczołowicie wybranego drewna, układanego naprzemiennie jeśli chodzi o kierunek słojów i klejonego kilkuwarstwowo. Dodając do tego okno trzyszybowe otrzymujemy produkt o wysokich parametrach termicznych, który jednocześnie zwraca uwagę wspomnianą wyżej stylistyką retro.

Okna przesuwne, rolety Łódź oraz żaluzje w najlepszej polskiej jakości!

Coraz więcej klientów, którzy wznoszą dom jednorodzinny, już na etapie projektu architektonicznego życzy sobie wstawienia okien lub drzwi przesuwnych. Takie rozwiązanie jest nie tylko niebywale wygodne, lecz pozwala otworzyć budynek lub dane pomieszczenie na przestrzeń ogrodową. Okna przesuwne, takie jak Ultraglide czy Moreview świetnie sprawdzą się na tarasie lub nawet w większym apartamentowcu. Trzeba także wspomnieć, iż Fintecnic jest w stanie zaprojektować i wyprodukować okna lub drzwi przesuwne o wysokości do 4 metrów! Przy jednoczesnym zachowaniu szczelności i stabilności konstrukcji, rzecz jasna.

Sporą część produkcji stanowią także rolety Łódź, które wypierają od dłuższego czasu dawne, tradycyjne systemy zasłaniania i jednoczesnego zabezpieczania pomieszczeń. W ofercie znajdziemy zarówno podtynkowe rolety Łódź, jak i rolety naokienne. Te ostatnie montować można także na starych systemach okiennych PCV (dzięki specjalnemu profilowi adaptacyjnemu) i to w całkowitej zabudowie, czy też od wewnątrz lub na zewnątrz ramy okiennej. Zewnętrzne rolety Łódź to przede wszystkim ochrona przed ingerencją zewnętrzna, ale także izolacja termiczna w sezonach chłodniejszych i bariera przed uciążliwym letnim słońcem.

You may also like

Leave a Comment